Semináře - Krumlovská inspirace

všechny aktivity Krumlovské inspirace:

Mikulovská podoblast, vinařská obec Dolní Dunajovice

Cuvée Cha+Rv 2016

Fotografie položky Cuvée Cha+Rv 2016

pozdní sběr - suché Víno krásné zlatožluté barvy s vůní exotického ovoce, která je decentně podthnuta vůní barrikového sudu, ve kterém víno 3 týdny kvasilo. V chuti je víno plné, extraktivní s dochutí vlašských ořechů a barikového dřeva (sudu).

Veltlínské zelené 2016

Fotografie položky Veltlínské zelené 2016

kabinet - suché Velmi dobře pitelné, svěží víno s netypickou aromatikou angreštu a broskví. Bohatý chuťový vjem je tvořen vyváženou plností, výraznou svěžestí a kořenito - ovocnými tóny.

Veltlínské zelené Barrique - Sur lie 2016

Fotografie položky Veltlínské zelené Barrique - Sur lie 2016

kabinet - suché Netradiční, zajímavé a elegantní víno s ovocito – kořenitou vůní, doplňenou o tóny barikového dřeva (sudu). Bohatý chuťový vjem je tvořen vyváženou plností, svěžestí a kořenito - barikovými tóny

Cuvée Noir 2016

Fotografie položky Cuvée Noir 2016

moravské zemské - suché Základem kupáže jsou odrůdy Zweigeltrebe a Merlot v poměru 35% : 35%, zbývajících 30 % dotváří odrůdy Cabernet Moravia, André a Rulandské modré. Víno světlejší granátové barvy. Vůně čerstvě pomletých hroznů s projevy višní, švestek a červené papriky. V chuti mladistvé a divoké s dochutí černého jeřábu.

Cabernet Moravia 2016

Fotografie položky Cabernet Moravia 2016

moravské zemské - suché Temně rubínová až sytě fialová barva. Vůně plná, jemná s nádechem tmavého ovoce a výrazným tónem sušené papriky. V chuti je víno hladké, sametové, lehké, korespondující s vůní

 
<< >>